Реєстрація харчових та дієтичних добавок, сертифікація (БАД)

   Біологічно активні добавки (БАД)композиції натуральних або ідентичних натуральним біологічно активних речовин, «призначених для безпосереднього прийому з їжею або введення до складу харчових продуктів», з метою збагачення раціону окремими харчовими або біологічно активними речовинами та їх комплексам.
 
  Основним документом, що засвідчує відповідність або невідповідність її санітарним правилам є санітарно-епідеміологічний висновок. Для ввезення та продажу БАД / дієтичної добавки необхідно провести державну реєстрацію (отримання санітарно-епідеміологічного висновку). Реєстрація проводиться Міністерством охорони здоров'я
України на підставі експертиз якості та безпеки продукту: експертиза наданої документації і лабораторний аналіз зразків. У результаті реєстрації видається санітарно-епідеміологічний висновок терміном дії 5 років, інформація про продукт вноситься до державного реєстру спеціальних харчових продуктів.

  При реєстрації БАД / дієтичної добавки існує ряд обмежень по оформленню етикетки, яка також проходить погодження в Міністерстві охороні здоров'я України. При маркуванні БАД / дієтичної добавки забороняється використання діагнозу або назв хвороб, використання термінів передбачаючи гарантований результат та ін.

    На теперішній час відбулись зміни в державних СЕС і зв’язку з цим припинилася видача санітарних висновків на БАД. На заміну цього зараз можливо провести лабораторний аналіз БАД та отримати два звіти:

  •  звіт №1- детально розгорнутий аналіз баду, інструкція, частковий процес виробництва, узгоджена етикетка та ін);
  •  звіт №2 – стислий опіс проходження лабораторних досліджень (більше використовується для реалізації в аптечних закладах).

    Після проходження лабораторних дослідженнях видається одразу два звіти. На базі цих звітів можна проводити релізацію біологічно активних добавок в Україні.

 

Важливо: Після поновлення видачі санітарних висновків на БАД та повторній подачі ваших виробів для отримання санітарного висновку раніше зроблені звіти будуть враховані та повторні лабораторні дослідження проводитись не будуть!

 

   Ціна від 4000 грн. за найменування.

 

  Якщо кількість однотипних бадів більша за один, то ціну треба з’ясовувати після подачі короткого опису, інструкції та складу.

 

   Звертайтеся, будемо раді допомогти вам в цьому питанні!!!  

 

Останнi новини

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації (далі — КМДА) від 10.12.2018 р. № 2225 передбачено організацію профілактичних заходів щодо захисту населення м. Київ від захворювань на грип...
Міністерство охорони здоров’я повідомило про прийняття 12 грудня 2018 р. Кабінетом Міністрів України постанови «Про внесення змін до Порядку використання коштів,...
На веб-порталі Парламенту оприлюднено Закон України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів...
Група народних депутатів виступила з ініціативою скасувати ПДВ на операції з постачання та ввезення на митну територію України лікарських засобів та окремих медичних виробів.
З огляду на систематичне висловлення занепокоєння з боку членів Асоціації «Оператори ринку медичних виробів»™ (AMOMD™; далі — Асоціація) та на виконання рішення членів Правління...
Біологічно активні добавки БАД, реєстрація бад, бад реєстраці, реєстрація біологічно активних добавок, реєстрація харчових добавок, реєстрація біодобавок, регистрация бад, бад регистрация, регистрация биологически активных добавок, регистрация биодобвок, регистрация пищевых добавок