Декларування пожежної безпеки

Posted in Услуги

Реєстрація декларації пожежної безпеки

1 липня 2013 в Україні вступив у дію Кодекс цивільного захисту України (Кодекс захисту - надалі ) , який був прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2012 .

Даним Кодексом була скасована процедура отримання / видачі дозволів на початок робіт новостворених підприємств, а також на початок використання господарюючими суб'єктами об'єктів нерухомості та /або їх частин , які видаються органами пожежного нагляду МНС.

З 1 липня 2013 дозволи на початок робіт органів пожежного нагляду скасовані.

Процедура отримання / видачі дозволів замінена на процедуру подачі для державної реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази пожежної безпеки (Декларація - надалі) до територіального відділення МНС.

Додатково Кодекс захисту уточнює, що суб'єкти, які відносяться до високого ступеню ризику перед подачею на держреєстрацію декларації , зобов'язані пройти експертизу і отримати відповідний позитивний висновок про протипожежний стан свого підприємства, об'єкта чи приміщення у ліцензованого незалежного експерта (раніше такий висновок видавався органами пожежного нагляду МНС ) . Даний висновок обов'язково повинний бути в додатку до декларації , яка подається на держреєстрацію .

 

ДЕКЛАРАЦІЯ ВІДПОВІДНОСТІ

Кодекс захисту забороняє починати будь-яку діяльність , аж до офісної, без подання декларації на держреєстрацію в МНС.

Кодекс захисту зобов'язує подавати декларацію, як новостворених юридичних та фізичних осіб- підприємців, так і вже працюючих, у таких випадках:

-  Впровадження на виробництві нових технологій;

-  При запуску у виробничих процесах нового обладнання: пожежонебезпечних машин і механізмів;

- При запуску у виробництво нових технологічних ліній та/або процесів, що дозволяють отримувати новий вид продукції, особливо, пожежонебезпечної;

- При введенні в експлуатацію будівель і приміщень, знову придбаних або найнятих в оренду.

НЕ подається ДЕКЛАРАЦІЯ:

- Якщо приміщення, що належать Вам, є об'єктами нової споруди, реставрації чи реконструкції та були здані в експлуатацію в порядку, передбаченому законом;

- Кіоски або контейнери, торгові місця, які Ви орендуєте на території ринків, розташовані відповідно до схеми, яку погодив і затвердив орган державного пожежного нагляду у встановленому законом порядку;

- Ви орендуєте будинок/приміщення (без права переходу власності ) , власником (володільцем ) якого вже здійснено державну реєстрацію декларації на даний об'єкт нерухомості.

На всі виниклі питання спробую відповісти в розділі питання та відповіді.

З приводу ціни та терміну виконання робіт звертатися на номери телефонів (099-721-88-87, 063-885-23-26) та електронні адреси ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. )!