Ліцензія медична практика

Перелік документів для отримання ліцензії на медичну практику.

1. Дані для заяви.

2. Ксерокопія ліцензії (якщо була раніше).

3. Виписка з Єдиного державного реєстру, для юридичних осіб додатково надати - статут (де передбачено вид діяльності - медична практика) та довідка про внесення до ЄДРПОУ.

4. Висновок Державної СЕС, виданий за місцем проведення діяльності про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо того виду діяльності на який суб'єкт отримує ліцензію. Перелік видів діяльності повинен бути вказаний згідно Номенклатури медичних спеціальностей (посилання).

5. Заповнену чернетку Відомостей, про стан матеріально-технічної бази, наявності необхідних нормативно-правових актів, наявності кваліфікованого персоналу. (Наказ №49 від 02.02.2011р.)

6 . Документи на мед персонал

6.1 . Документи на головного лікаря :

6.1.1 . Диплом про відповідну медичну освіту.

6.1.2 . Посвідчення лікаря - спеціаліста, виданий вищим мед. установою 3-4 рівня акредитації, установою після дипломної освіти .

6.1.3 . Посвідчення про присвоєння (підтвердження ) відповідної кваліфікаційної категорії за фахом або сертифікат.

6.1.4 . Свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації, а також документ підтверджує проходження курсів за спеціальністю "управління охорони здоров'я" ( тільки для юридичних осіб )

6.1.5 . Документ, що підтверджує стаж роботи за спеціальністю на момент подачі заяви (копія трудової книжки містить дані за останні 5 років)

6.1.6 . Наказ про призначення головного лікаря ( для комунальних підприємств - розпорядження міськвиконкому про призначення на посаду гол. Лікаря)

6.1.7 . Паспорт та ідентифікаційний код

6.2 Документи на інших лікарів і молодший мед. персонал (подаються копії всіх документів згідно вище зазначеного списку , які є в наявності )

7 . Договір оренди або свідоцтво на право власності , для комунальних підприємств - рішення виконкому.

8 . Акт повірки приладів вимірювальної техніки.

9. Ксерокопію паспорта директора підприємства / приватного підприємця.

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики та форми відомостей, які додаються до заяви про видачу ліцензії (в архівному файлі Litsenziini_umovy_ta_formy_vidomostei.rar)

Заява про видачу ліцензії (скачати)

Заява про видачу копії ліцензії (скачати)

Заява про переоформлення ліцензії (скачати)

Заява про видачу дубліката ліцензії (скачати)

Повідомлення про припинення діяльності відокремленим підрозділом ліцензіата (скачати)

Інформація щодо сплати за отримання ліцензії

Плата за видачу ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності справляється виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, що діє на момент видачі ліцензії. Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" встановлено такий розмір мінімальної заробітної плати

з 1 січня - 1147 гривень,
з 1 грудня - 1218 гривень.:


За переоформлення ліцензії та за видачу дубліката справляється плата в розмірі п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85 грн.).

За видачу копії ліцензії справляється плата в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян (17 грн.).

Плата, яка вноситься суб'єктом господарювання за видачу, переоформлення, а також за видачу копії та дубліката ліцензії вноситься на рахунки територіального органу Державного казначейства (код бюджетної класифікації за доходами 22011800 (за місцем реєстрації), символ звітності банку 896 ).

 

На всі виниклі питання спробую відповісти в розділі питання та відповіді.

Строк виконання робіт 45 робочих днів з моменту подання повного пакету документів до державної установи.

З приводу ціни звертатися за номерами вказаними на сайті.
 

 

Останнi новини

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації (далі — КМДА) від 10.12.2018 р. № 2225 передбачено організацію профілактичних заходів щодо захисту населення м. Київ від захворювань на грип...
Міністерство охорони здоров’я повідомило про прийняття 12 грудня 2018 р. Кабінетом Міністрів України постанови «Про внесення змін до Порядку використання коштів,...
На веб-порталі Парламенту оприлюднено Закон України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів...
Група народних депутатів виступила з ініціативою скасувати ПДВ на операції з постачання та ввезення на митну територію України лікарських засобів та окремих медичних виробів.
З огляду на систематичне висловлення занепокоєння з боку членів Асоціації «Оператори ринку медичних виробів»™ (AMOMD™; далі — Асоціація) та на виконання рішення членів Правління...
Ліцензія медична практика Україна, медична пркатика ліцензія, здійснення медичної практики, лицензия медицинская практика, лицензия на осуществление медицинской практики, осуществление медицинской практики