Физические упражнения могут предотвратить болезнь Альцгеймера, регулируя уровень железа в головном мозге

Posted in Новини

Регулярная физическая активность имеет множество преимуществ для здоровья. К ним относятся снижение риска развития сердечно-сосудистых заболеваний, сахарного диабета ІІ типа, различных психических заболеваний и деменции.

ДП «МЗУ» уклало договір на закупівлю понад 14 тис. флаконів препарату ремдесивіру

Posted in Новини

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що 31 жовтня поточного року Державне підприємство «Медичні закупівлі України» (далі — ДП «МЗУ») уклало договір на закупівлю 14 346 флаконів препарату ремдесивіру. Його застосовують для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

COVID-19: міністри охорони здоров’я України та США обговорили напрями співпраці

Posted in Новини

У рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президента України Володимира Зеленського міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко провів зустріч з міністром охорони здоров’я США Ксав’є Бесеррою (Xavier Becerra) та його колегами. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

МОЗ заручилося підтримкою американської компанії для впровадження інноваційних технологій лікування

Posted in Новини

МОЗ України інформує, що в рамках робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки Міністерство підписало Меморандум про співпрацю з американською компанією Medtronic, яка є світовим лідером у галузі медичних технологій та супутніх послуг. Компанія має потужне представництво в країнах Східної Європи та навчає лікарів у всіх можливих сферах медичної допомоги для лікування пацієнтів з понад 70 різними хронічними і неінфекційними хворобами.

Українські COVID-сертифікати в Дії офіційно визнані ЄС

Posted in Новини

ЄС офіційно визнав українські COVID-сертифікати в застосунку Дія. Водночас Україна визнає сертифікати країн-членів ЄС та інших країн, що приєдналися до ініціативи Digital COVID Certificate. 

Про це стало відомо під час спільного брифінгу Мінцифри, Віцепрем’єрки з євроінтеграції, МОЗ та ЄС.

Президент підтримав заборону продажу лікарських засобів дітям

Posted in Новини

     Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 21 Закону України «Про лікарські засоби» щодо заборони продажу лікарських засобів особам, які не досягли чотирнадцяти років (малолітнім особам)» № 1668-IX, який Верховна Рада ухвалила 15 липня цього року.

Регулювання косметичної продукції в Україні: оприлюднено доопрацьовану постанову

Posted in Новини

Міністерство охорони здоров’я України (далі — МОЗ) виклало для громадського обговорення доопрацьований проєкт постанови Кабінету Міністрів України, яким уже втретє пропонується затвердити Технічний регламент на косметичну продукцію.

Фахівці Держпродспоживслужби беруть участь у Всесвітній науковій конференції з питань епідеміології та охорони здоров'я, яка проходить у США

Posted in Новини

Фахівці Держпродспоживслужби беруть участь у 10-й Всесвітній науковій конференції з питань епідеміології та охорони здоров'я (TEPHINET), яка відбувається з 27.10.2019 по 01.11.2019 у м. Атланта Сполучених Штатів Америки.

Які зміни чекають на пацієнтів та медиків з 2020 року

Posted in Новини

Вперше пацієнти отримають чітке розуміння, які безоплатні медичні послуги в рамках програми медичних гарантій їм нададуть. Також діятимуть зрозумілі та прозорі правила отримання медичних послуг за програмою медичних гарантій: 

More Articles...