Фахівці Держпродспоживслужби беруть участь у Всесвітній науковій конференції з питань епідеміології та охорони здоров'я, яка проходить у США

Posted in Новини

Фахівці Держпродспоживслужби беруть участь у 10-й Всесвітній науковій конференції з питань епідеміології та охорони здоров'я (TEPHINET), яка відбувається з 27.10.2019 по 01.11.2019 у м. Атланта Сполучених Штатів Америки.

Протягом останніх 20 років наукові конференції TEPHINET надають учасникам передову інформацію про глобальні заходи щодо виявлення, профілактики та реагування на хвороби, що проводяться мережею навчальних програм по епідеміології (FETP) у понад 100 країнах.

Щороку у конференції беруть участь представники громадського здоров’я з міністерств охорони здоров’я, національних інститутів охорони здоров’я, громадських організацій, академічних установ, Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших ключових гравців.

FETP є важливим для глобальних ініціатив Всесвітньої організації охорони здоров'я. Зокрема, робота FETP доповнює Глобальну стратегію ВООЗ з кадрових ресурсів.

Для забезпечення глобальної безпеки в області охорони здоров'я і забезпечення потенціалу швидкого реагування для боротьби з епідеміями польові епідеміологи розширюють свої навички і розвивають тісне співробітництво з такими партнерами, як GOARN (Глобальною мережею сповіщень та реагування на спалахи).

В усьому світі помітно зростає прихильність парадигмі Єдиного здоров'я, що веде до поліпшення міжсекторальної координації та співпраці між епідеміологами, ветеринарами і екологами та зміцнює безпеку здоров'я в усьому світі.